Вы здесь: Главная » Информация » Основні переваги купівлі квартир в новобудовах

Основні переваги купівлі квартир в новобудовах

новобудови КиєваЯкщо у людей не вистачає грошових ресурсів придбати квартиру в новобудовах столиці України, то в цьому випадку варто починати покупку на самому початковому етапі будівництва.

Такий підхід дозволить покупцям заощадити в цілому до 50% від загальної вартості майна. Багато покупців нерухомості намагаються інвестувати свої грошові ресурси в надійні джерела доходу, тому для їх збереження купують квартири в новобудовах Києва і вкладають свої грошові ресурси не тільки в надійне житло, але і в те, що в подальшому зможе принести хороший дохід.

Іноді квартири в житловому комплексі Києва купуються для того, щоб в подальшому здавати їх в оренду і тим самим заробляти свої грошові кошти. Щоб в майбутньому отримати достатню суму грошових коштів за придбану нерухомість, її необхідно упорядкувати: меблями, побутовою технікою і незвичайним дизайнерським інтер'єром. Основні чинники, які впливають на вартість квартири, це транспортна розв'язка, інфраструктура і екологія району, де вона знаходиться.

При покупці квартири в новобудові клієнт може бути впевнений в її юридичній чистоті. Купуючи квартиру на початковому етапі будівництва, клієнт відразу ж повинен обговорити планування квартири, або може замовити ремонт самої квартири.

Якщо придбав квартиру на початковому етапі будівництва, клієнт знайшов безліч недоробок, то забудовник повинен буде все це завершити.

Більшість покупців намагаються купувати квартири в новобудові в період новорічних свят, на восьме березня, на перше вересня. Саме в цей час відкривається сезон знижок. Для цього покупцям необхідно дивитися за цінами забудовника, адже дуже часто в період таких акцій можуть продаватися менш ліквідні квартири. Якщо купувати квартиру на початковій стадії, то обов'язково потрібно звертати увагу на самого забудовника, яка у нього репутація, і чи немає ризику вкласти гроші та втратити їх.

Щоб переконатися в тому, що квартира якісна, найкраще купувати її в зимовий період, тому що є можливість перевірити, наскільки вона тепла і суха. У весняний період покупців стає все більше і тому зростає попит на квартири, відповідно і ціни зростають. Необхідно при покупці квартири звертати увагу на коливання валюти. Якщо в державі відбувається економічний спад, то завмирає і ринок нерухомості.